Vacancies

Allround Monteur

Wil jij snel schakelen en lekker sleutelen?

Bouw dan mee aan de nieuwste Batavus en Sparta fietsen bij Accell Nederland in Heerenveen. Wij zoeken allround monteurs (m/v) die onderdeel willen worden van ons team.

Jouw werkzaamheden

Als allround monteur monteer je onderdelen van fietsframes en ben je op meerdere werkplekken in het montageproces inzetbaar. Het gaat hierbij - in tegenstelling tot veel ander productiewerk - om meer verfijnd en precisiewerk, en om bouten en moeren in plaats van schroeven en spijkers. Storingen zal je zelfstandig constateren en oplossen, en door de werkinstructies goed te lezen houd je het overzicht in het proces. Dit helpt je om jezelf en het team continu uit te dagen om de kwaliteit van de fietsen te verbeteren. Om dit te bereiken is goede samenwerking en communicatie onderling van groot belang, je staat immers dicht op elkaar aan dezelfde fiets te werken. Dit maakt het dan ook een sociale werkplek waar ook geregeld een lolletje wordt getrapt.

Sleutel aan jouw carrière

Binnen 1 tot 2 jaar leiden wij jou op van monteur tot allround monteur. Wat betekent dit nu eigenlijk? Je werkt aan een montagelijn met 16 werkplekken, waar de fiets wordt opgebouwd vanaf het frame tot aan de complete (elektrische) fiets. Wanneer je alle werkplekken beheerst mag jij jezelf allround monteur noemen. Naast het meewerken draag jij ook verantwoordelijkheid voor het inwerken van nieuwe medewerkers, meedenken over productieverbetering en het verhelpen van storingen.

Wij bieden jou

Bij Accell Nederland gaan we graag eerlijk en respectvol met elkaar om. We houden er een goede werksfeer op na en we kunnen er niet omheen dat we ook graag met elkaar lachen. We maken samen met jou immers de mooiste fietsen ter wereld. Wat kan je van ons verwachten?

 • Werk bij een bekend merk (Batavus en Sparta!);
 • Een schone werkomgeving met leuke collega’s;
 • Een opleidingstraject waarbij je door een collega wordt ingewerkt;
 • Een fulltime werkweek in dagdiensten van 07.00 tot 16.00 uur;
 • Een salaris van € 2091 bruto per maand (obv 40 uur) in het eerste jaar;
 • Veel vakantiedagen (27 vakantiedagen en 13 ADV op fulltime basis);
 • Direct op contract bij Accell; na een jaarcontract bekijken we de mogelijkheden voor een vast contract.

Jij hebt het in huis

Om je goed op je plek te voelen in ons team hebben we een aantal kwaliteiten waar onze huidige teamleden ook aan voldoen.

 • Je vindt het mooi om iets met je handen te maken.
 • Wanneer de tijd tikt kun jij je hoofd koel houden. Je kan in een hoog tempo werken
 • Je bent bereid om nieuwe collega's in te werken.
 • Je bent minimaal 32 per week beschikbaar.
 • Je hebt minimaal een MBO opleiding afgerond.
 • Je beheerst de Nederlandse taal. Dus je kan goed lezen, schrijven en spreken.
 • Technische ervaring is een pré, geen vereiste!

Heb jij interesse in deze mooie baan bij Accell in Heerenveen? Klik dan gelijk op de 'Go to the application form' button. Wij nemen snel contact met je op. Na een telefonische kennismaking kun je uitgenodigd worden voor onze kennismakingsochtend waarbij je een kijkje in de fabriek kunt nemen. De laatste ronde is een sollicitatiegesprek met onze productieleider en HR Adviseur.

ACCELL GROUP

Industrieweg 4
8444 AR Heerenveen
The Netherlands

Accell GROUP

Overschiestraat 65
1062 XD Amsterdam
The Netherlands

Accell GROUP

Wilmersdorf 37
7300 AA Apeldoorn
The Netherlands